WYDZIAŁ POLONISTYKI NA DNIU OTWARTYM UW

Serdecznie zapraszamy na stoiska Wydziału Polonistyki w ramach Dnia Otwartego UW 27 kwietnia w godzinach 10.00-16.00!

To znakomita okazja, żeby porozmawiać zarówno z wykładowcami, jak i ze studentami i dowiedzieć się wszystkiego o studiowaniu na naszych kierunkach.

Na kandydatów czekamy przy stoiskach filologii polskiej, logopedii ogólnej i klinicznej, a także slawistyki, filologii klasycznej i studiów śródziemnomorskich, kulturoznawstwa, filologii bałtyckiej.

Ponadto zapraszamy na osobne stoisko studenckie w holu Starej Biblioteki Uniwersyteckiej. Tam będzie można dowiedzieć się wszystkiego o życiu studenckim (naukowym i kulturalnym) od członków kół naukowych funkcjonujących przy naszym Wydziale. Zachęcamy do rozmów z naszymi studentami, a także do udziału w konkursach. Na kandydatów czekają książki oraz polonistyczne gadżety.

W budynku Starej Biblioteki odbędą się także specjalne spotkania dla kandydatów. Gorąco namawiamy do udziału!

Szczegóły: