VII KONFERENCJA NAUKOWA Z CYKLU "GLOSA DO LEKSYKOGRAFII"

Instytut Języka Polskiego Uniwersytetu Warszawskiego
i Laboratorium Semiotycznym Wydziału „Artes Liberales" UW
wraz z Fundacją Języka Polskiego
zapraszają na VII konferencję naukową z cyklu

GLOSA DO LEKSYKOGRAFII

„Leksykografia w różnych kontekstach".

Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 24–25 września 2018 roku. Gośćmi konferencji wygłaszającymi wykłady plenarne będą prof. Piotr Żmigrodzki oraz dr. Paweł Rutkowski.

Celem spotkania jest przyjrzenie się funkcjonowaniu dorobku leksykograficznego z rozmaitych perspektyw. Zachęcamy badaczy z Polski i z zagranicy do zgłaszania referatów dotyczących zarówno leksykografii dawnej, jak i współczesnej.

Szczegółowe informacje o wykładach i referatach, jak również wstępny program konferencji można pobrać poniżej.
Korespondencję w sprawach konferencyjnych prosimy kierować pod adresem: konferencja.slowniki.polon@uw.edu.pl.

Aktualne informacje zamieszczamy również na stronie: www.konferencjaglosa.uw.edu.pl

Zapraszamy do udziału!

Komitet organizacyjny: