SPOTKANIE INFORMACYJNE - APLIKACYJNE PRACE DYPLOMOWE

25 października 2018 r. o godz. 15:00 w sali 210 w budynku przy ul. Nowy Świat 69 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu "Aplikacyjne prace dyplomowe - skuteczny start zawodowy".

Podczas spotkania studenci i promotorzy prac dyplomowych będą mogli dowiedzieć się, jak wejść we współpracę z otoczeniem Uniwersytetu Warszawskiego, by stworzyć pracę dyplomową odpowiadającą na potrzeby firm, instytucji publicznych lub organizacji pozarządowych.

W ramach projektu organizowane są warsztaty dla studentów „Akademia dyplomanta" poświęcone skuteczności na rynku pracy i aplikacyjności pracy naukowej, zaś dla pracowników naukowych – warsztaty doskonalące dla tutorów. Studenci mogą otrzymać stypendium (nawet 3000 zł), a promotorzy – dodatkowe wynagrodzenie.

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie, zaś odnośnie do samego wydarzenia – w zakładce „Aktualności".