Aktualności

Oferta paracy

Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego

Poszukuje pracownika na stanowisko: Porządkowa

Miejsce pracy: Gmach Wydziału Polonistyki w Warszawie ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

Czas pracy: 1/1 etatu

Godziny: 6:00-14:00 lub 8:00-16:00

Praca wykonywana jest we wszystkie dni tygodnia, łącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy,

przez pięć dni w tygodniu (40 godzin tygodniowo).

Wymagania

Od pracownika oczekujemy:

  • znajomości środków czystości i umiejętności ich zastosowania;
  • znajomości obsługi małego AGD;
  • punktualności, dokładności i sumienności;
  • uczciwości i odpowiedzialności oraz kultury osobistej;
  • zaangażowania i chęci do pracy;
  • umiejętności dobrej organizacji pracy własnej oraz współpracy z innymi.

Zakres obowiązków

Do obowiązków pracownika należy nieprzerwana praca na powierzonym odcinku lub w ramach

powierzonych zadań.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • utrzymanie porządku i czystości w pokojach administracyjnych i salach dydaktycznych;
  • utrzymanie porządku i czystości w toaletach, łazienkach ogólnych, kuchenkach, częściach wspólnych gmachu i klatkach schodowych;
  • bieżące uzupełnianie środków czystości w pomieszczeniach socjalnych i łazienkach;
  • zbieranie z odcinków śmieci i wynoszenie ich do kontenerów;
  • mycie holu, schodów i korytarzy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej instytucji;
  • świadczenia socjalne dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o sposobie przetwarzania danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie

Zgłoszenia

Prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym oraz z podpisaną informacją o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail: sg.polon@uw.edu.pl

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. O terminie rozmowy

kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni drogą do kontaktu podaną w CV.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Załączniki