Aktualności

« Back

Warsztaty dla studentów przygotowujących się do wykonywania zawodu nauczyciela

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem studentów zajęciami realizowanymi w ramach Programu ZIP dla osób przygotowujących się do zawodu nauczyciela (uruchomionymi ze względu na trudności w realizacji praktyk nauczycielskich), Biuro Innowacji Dydaktycznych serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą drugiej edycji warsztatów.

W ramach zajęć studenci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu innowacji dydaktycznych przydatnych do pracy w szkole. Warsztaty przydadzą się więc także tym studentom, którzy zrealizowali praktyki szkolne bez przeszkód.

Oferta zajęć skierowana jest do studentów realizujących specjalizację nauczycielską, którzy nie skorzystali z pierwszej edycji warsztatów, a są studentami czterech ostatnich semestrów:

  • studiów pierwszego stopnia,
  • studiów drugiego stopnia,
  • jednolitych studiów magisterskich.

Rejestracja na zajęcia w USOS rozpocznie się 1 czerwca i (w dwóch turach) trwać będzie do 22 czerwca. Udział w rejestracji wymaga żetonów PED. W związku z tym, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc studentom i wygenerowanie odpowiedniej liczby żetonów PED, umożliwiających zapisanie się na zajęcia.

Załączniki