Aktualności

« Back

Szkolenia dla nauczycieli akademickich

Sekcja ds. rozwoju kompetencji pracowników działająca w ramach Biura Spraw Pracowniczych zaprasza na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/, gdzie w kategorii „Szkolenia dla nauczycieli akademickich" znajdą Państwo m.in. szkolenia z narzędzi elektronicznych potrzebnych przy prowadzeniu dydaktyki w formie zdalnej, a także szkolenia z kompetencji miękkich, z których najbliższe to:

- „Student ze spektrum autyzmu – potrzeby, potencjał i możliwości wsparcia" (15, 22 i 29 maja)

- „Stres i emocje – jak nimi zarządzać w sytuacji zmiany i pracy zdalnej?" (25-26 maja)

Ponadto w koniec maja i w czerwcu ruszają pierwsze dedykowane szkolenia menedżerskie dostępne dla nauczycieli akademickich.

Wszystkie aktualnie zaplanowane szkolenia znajdą Państwo w załączonym harmonogramie [DOCX] [PDF]. W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich" prosimy o:

  1. wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  2. wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

W szkoleniach realizowanych w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa [PDF].

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco oferty szkoleń i zapisania się do newslettera dostępnego na platformie w panelu „Informacje organizacyjne dla nauczycieli akademickich". Możliwa jest też organizacja szkoleń dedykowanych, jednostki zainteresowane prosimy o kontakt.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl w zakładce Wykładowcy.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl

Z poważaniem,

Zespół ds. rozwoju kompetencji pracowników

Biuro Spraw Pracowniczych

tel.:  22 5524241, 22 55 24242