Aktualności

« Back

Badanie dotyczące dysleksji

Zapraszamy WSZYSTKICH DOROSŁYCH OCHOTNIKÓW do wypełnienia ankiety niezbędnej do stworzenia narzędzia umożliwiającego ocenę trudności z czytaniem u osób dorosłych.

Badanie jest anonimowe i polega na rozwiązaniu kilku zadań, które opierają się głownie na różnych aspektach czytania. 

Czas wypełnienia ankiety zależy od tempa pracy (w tym czytania i pisania) i zajmuje ok. 30 minut. 

LINK DO ANKIETY:

https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_eWFqWXdjkvTE1Om

Zdajemy sobie sprawę, że czas ten jest długi, jednak z uwagi na ograniczenia metodologiczne oraz potrzebę zebrania jak najbardziej miarodajnych wyników nie możemy go skrócić.
Bardzo zależy nam jednak na jak największej liczbie odpowiedzi.
Rozwiązywanie ankiety można rozłożyć na dwie lub więcej części, prosimy tylko, aby zostawić otwartą kartę w przeglądarce (dla pamięci) oraz o robienie przerw w momentach z instrukcją do zadania, a nie w trakcie trwania zadania.

W zamyśle wszystko miało wyglądać inaczej, jednak pandemia utrudniła nam robienie wielu rzeczy „jak zawsze". Jeśli po wypełnieniu naszej (nie najkrótszej) ankiety będziesz chciał/a podzielić się z nami swoją opinią na jej temat napisz odpowiedź w miejscu do tego stworzonym lub jeśli nie chcesz, aby pozostała anonimowa napisz wiadomość na joannaplewko@uw.edu.pl

Z góry dziękujemy za poświęcony czas oraz wypełnienie naszej ankiety.

Ze studenckimi pozdrowieniami,

Joanna Plewko

Specjalista ds. dysleksji

BON UW

Projekt  realizowany przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego w oparciu o umowę nr  POWR.03.05.00-00-A067/19-00  zawartą pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a Narodowym Centrum Badań i Rozwoju współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.