Aktualności

« Back

Zajęcia z metodologii badań i statystyki dla językoznawców

Szanowni Państwo,

W ramach Działania II 3.7 „Wielojęzyczność" IDUB UW, którym kieruję, chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń badawczą dla językoznawców, zarówno w postaci zakupu potrzebnej aparatury, jak i w postaci wsparcia metodologicznego badań. Planujemy w semestrze letnim zaproponować Państwu cykl szkoleń z metodologii badań empirycznych i statystyki (8-12 godzin), które będzie prowadzić dr Magdalena Łuniewska-Etenkowska, zatrudniona jako post-doc (adiunkt) w ramach Działania II 3.7. Ma ona bogate doświadczenie zarówno jako badaczka-psycholingwistka, statystyk, jak i nauczyciel akademicki (tu jej profil na Google Scholar https://scholar.google.pl/citations?user=C_HpaxoAAAAJ&hl=pl). Zajęcia przeznaczone będą dla językoznawców (przede wszystkim dla pracowników i doktorantów Wydziału Neofilologii, Wydziału Polonistyki i Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW). 

Dr Łuniewska dostosuje treść i formę pracy do Państwa potrzeb, dlatego chcemy zebrać informacje dotyczące zapotrzebowania na zajęcia i/lub konsultacje z zakresu metodologii badań empirycznych, obróbki danych i statystyki. Przesyłamy link do ankiety, która pozwoli poznać Państwa potrzeby:  

Wypełnienie ankiety zajmuje maksymalnie 5 minut. Prosimy o wypełnienie jej do 25 stycznia 2021. Mając dane z ankiety odezwiemy się z konkretną ofertą do tych osób, które wyrażą chęć uczestnictwa w szkoleniach. Zajęcia będą prowadzone w semestrze letnim (od końca lutego lub początku marca 2021).  

W razie pytań proszę o kontakt na adres: a.otwinowska@uw.edu.pl

Z wyrazami szacunku,  

Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic