Zajęcia grupowe dla osób z objawami depresji – trening metapoznawczy

Zapraszamy studentów i studentki UW doświadczających objawów depresyjnych do udziału w bezpłatnym treningu metapoznawczym. Trening ma charakter grupowych zajęć warsztatowych. Jego celem jest nabycie umiejętności rozpoznawania i modyfikowania automatycznych i nieświadomych myśli, które towarzyszą depresji. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w miniwykładach i rozmowach z zastosowaniem kreatywnych i angażujących metod oraz praktycznych i zrozumiałych przykładów z codziennego życia.

Kiedy i gdzie?

Spotkania rozpoczną się w kwietniu, najprawdopodobniej 8.04.2019, będą odbywały się w poniedziałki w godzinach 17:15-18:30 w siedzibie CPP UW przy ul. Pasteura 7 w Warszawie.

Dla kogo?

Trening przeznaczony jest dla studentów i studentek UW z rozpoznaniem depresji albo doświadczających objawów depresyjnych. Jeśli czujesz, że jesteś od dłuższego czasu przygnębiony_a, brakuje Ci energii, nic Cię nie cieszy, dokuczają Ci samokrytyczne myśli albo nadmierne poczucie winy – trening metapoznawczy może być dla Ciebie odpowiednią pomocą.

Jak się zapisać?

Wszystkich chętnych zapraszamy najpierw na konsultację indywidualną z psychoterapeutą prowadzącym grupę – Joachimem Kowalskim. Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na cpp@psych.uw.edu.pl

Trening obejmuje cykl 8 spotkań. Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestników. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.

Udział w treningu jest bezpłatny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz na cpp@psych.uw.edu.pl.