WYDZIAŁOWA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/17

Dziekan Wydziału Polonistyki zaprasza na inaugurację roku akademickiego 2016/2017, która odbędzie się dnia 28 września 2016 r. (w środę) o godz. 10.00 w auli starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (wejście na dziedzińcu na wprost głównej bramy UW).

Po uroczystości inauguracyjnej odbędą się spotkanie informacyjne prowadzone przez Prodziekana ds. studenckich o studiach i studiowaniu na Wydziale Polonistyki oraz obowiązkowy wykład organizowany przez Samorząd Studentów UW.

29 września 2016r. (w czwartek) studentów I roku studiów I stopnia (licencjackich) zapraszamy o godz. 10.00 do Auditorium Maximum UW – sale C i D – gdzie odbędzie się dzień adaptacyjny, podczas którego studentom filologii polskiej (obu specjalności) oraz logopedii będą wydawane legitymacje studenckie oraz podpisywane umowy o odpłatności za usługi edukacyjne świadczone na studiach stacjonarnych.

Sala C - studenci logopedii. Sala D - studenci filologii polskiej (specjalność literaturoznawczo-językoznawcza). Sala nr 8 w gmachu głównym Wydziału Polonistyki - studenci filologii polskiej (specjalność "literatura i kultura polska w perspektywie europejskiej i światowej").