AKTUALNOŚCI

« Back

WYDZIAŁ POLONISTYKI NA DNIU OTWARTYM UW 23 KWIETNIA

Zapraszamy na stoisko Wydziału Polonistyki w dniu otwartym UW 23 kwietnia. Kandydaci na studia otrzymają wszelkie informacje związane z zasadami rekrutacji, kierunkami studiów, a także dowiedzą się, jak wygląda życie naukowe na Wydziale Polonistyki. To również dobra okazja, żeby przekonać się o możliwościach zawodowych po ukończeniu studiów polonistycznych. Czekamy już od godz. 10.00! (Goście naszego stoiska mogą otrzymać książki wydane przez Sekcję Wydawniczą Wydziału Polonistyki).

O godz. 12.00 w sali 111 w budynku starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (także na terenie kampusu głównego) odbędzie się spotkanie kandydatów na studia z przedstawicielami władz i pracownikami Wydziału Polonistyki, dotyczące studiów na kierunkach: filologia polska, filologia bałtycka, logopedia ogólna i kliniczna, filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie (organizator: Wydział Polonistyki)

O godz. 13.00 w sali 106 odbędzie się spotkanie na temat studiów na kierunku: slawistyka (organizator: ISZiP).

O godz. 13.00 w sali 207 odbędzie się spotkanie na temat studiów na kierunku: kulturoznawstwo - wiedza o kulturze (organizator:IKP).

Pokazowe lektoraty:

  • języka słowackiego: godz. 14.00, sala 106
  • języka chorwackiego: godz. 14.00, sala 107
  • języka czeskiego: godz. 15.00, sala 106