Aktualności

« Back

Współpraca z Uniwersytetem Otwartym UW

Współpraca z Uniwersytetem Otwartym UW

Zapraszamy do nawiązania współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW. Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń kursów na III trymestr roku akademickiego 2020/2021 prowadzonych w formie zdalnej oraz – jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli – również na kursy stacjonarne oraz kursy prowadzone w formie hybrydowej. 

Kursy zgłasza się poprzez elektroniczny formularz dostępny na naszej stronie. Ponadto, zgłoszenie kursu w formie pliku pdf z Państwa zeskanowym podpisem i e-mailową zgodą Dziekana/Dyrektora Jednostki na prowadzenie zajęć należy przesłać do 4 lutego 2021 roku, do godz. 17.00 (czwartek) na adres
e-mail: 
katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl lub magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl . 

Kursy powinny liczyć minimum 30 godzin dydaktycznych. Wykładowcy Uniwersytetu Otwartego UW podpisują z nami umowę zlecenie obowiązującą podczas trwania kursu. Szczególnie poszukujemy osób, które są zainteresowane prowadzeniem kursów językowych na poziomie A1 oraz zajęć informatycznych. Jednocześnie do składania programów kursów zapraszamy wszystkich Wykładowców z ciekawymi pomysłami i chęcią popularyzowania wiedzy.

Kursy online:

Jeżeli chodzi o zgłoszenia dotyczące kursów zdalnych, muszą one zawierać w tytule informację, że prowadzone będą w formule online (po właściwym tytule kursu proszę zamieścić dopisek: „(…) – kurs online") oraz w opisie programu zajęć muszą zawierać adnotację, z jakiej platformy zamierzają Państwo korzystać podczas spotkań (wymóg konieczny). 

Program kursu powinien być dostosowany do formy kształcenia na odległość. 

Kursy stacjonarne i hybrydowe:

Obecnie nie wiemy, jak wyglądać będzie sytuacja epidemiologiczna i czy zajęcia stacjonarne będą mogły być realizowane w ramach III trymestru 2020/2021, ale jeżeli zainteresowani są Państwo prowadzeniem kursów stacjonarnych, na pewno nie mogą one rozpoczynać się wcześniej niż 1 czerwca 2021 roku. 

Zgłoszenia kursów rozpatruje Rada Uniwersytetu Otwartego UW. Rada UOUW będzie rozpatrywać tylko te zgłoszenia, które zostały przesłane poprzez stronę, podpisane oraz zeskanowane przez Wykładowcę i przekazane e-mailowo w formie pliku pdf zgodnie z wymaganiami formalnymi – Rada UOUW będzie rozpatrywać tylko te zgłoszenia, które uzyskały zgodę Dziekana/Dyrektora Jednostki.

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW, dostępnymi na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Wykładowców.

Bardzo prosimy, aby nie czekać ze zgłoszeniem kursu i zdobyciem akceptacji Dziekana/Dyrektora Jednostki do ostatniej chwili, ponieważ system zostanie zamknięty dokładnie 4 lutego 2021 roku o godz. 17.00. 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego pod numerami: 22 552 40 76 lub 22 552 13 20.