Szkolenia dla nauczycieli akademickich

Zostały ostatnie wolne miejsca na szkolenia w listopadzie – między innymi „Projektowanie i prowadzenie zajęć metodą warsztatową - szkolenie trenerskie (I)" (30.11 oraz 2, 7, 14 i 18.12 w g. 9:00-12:30) oraz „Design thinking jako zespół technik i narzędzi stosowanych w dydaktyce…" (25-27.11, g. 17:00-20:00).

Ponadto zapraszamy do udziału w szkoleniach z narzędzi informatycznych (Google Meet, Google Classroom, ZOOM, interaktywne prezentacje). W grudniu odbędzie się także pierwsze szkolenie dotyczące nadchodzącej sesji egzaminacyjnej online – „Egzaminy pisemne i ustne…" (9 i 10.12, g. 16:30-18:00), jak również kolejne spotkania nt. „Testowania i oceniania postępów w nauce…".

Przed świętami ramach szkoleń z kompetencji miękkich polecamy udział w warsztacie inspiracyjnym o tym, jak zwiększyć swoją produktywność i ćwiczenia z inteligencji emocjonalnej w pracy wykładowcy.

Szczegółowe informacje i więcej tematów szkoleń znajdą Państwo w załączonym harmonogramie.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich" prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że przy niektórych szkoleniach został uruchomiony nowy sposób zbierania dokumentów – wystarczy kliknąć w link by wypełnić i wysłać formularz online. Szczegółowego informacje znajdą Państwo w opisie każdego szkolenia.

W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.