SZKOŁA LETNIA INKUBATORA UW

BraveCAMP to nowy projekt Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, przeznaczony dla studentów, doktorantów i pracowników UW. Jest to letni obóz dla 22 osób, który odbędzie się w dniach 3-7 lipca nad Zalewem Zegrzyńskim.

W trakcie 5-dniowego wyjazdu uczestnicy wezmą udział w serii warsztatów z ekspertami z zakresu m.in. modeli biznesowych, finansowania projektów, kierowania zespołem i skutecznej autoprezentacji. Finałem BraveCAMP-u będzie prezentacja efektów pracy nad zgłoszonymi inicjatywami i wybór tych, które otrzymają grant o wysokości 10 tys. złotych.

Jakie korzyści czekają na uczestników BraveCAMP?
  • praca pod okiem najlepszych w Polsce ekspertów i trenerów,
  • rozwój swojego pomysłu,
  • zdobycie finansowania na kolejne etapy realizacji projektu,
  • poznanie ciekawych ludzi,
  • zainspirowanie się pomysłami innych uczestników.
Rekrutacja trwa do 18 czerwca. Więcej informacji dostępnych na stronie www.bravecamp.pl i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/111786516070598/. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.