REKRUTACJA NA "BRAVECAMP" - OBÓZ SZKOLENIOWO INTEGRACYJNY INKUBATORA UW

Trwa rekrutacja na kolejną edycję BraveCamp – obozu szkoleniowo-integracyjnego, organizowanego przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego. Tygodniowy wyjazd, podczas którego uczestnicy będą rozwijać swoje projekty biznesowe oraz naukowe, odbędzie się w dniach 8-14 lipca 2018 roku nad Zegrzem pod Warszawą.

Wyjazd dedykowany jest studentom, doktorantom oraz pracownikom Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także absolwentom obu uczelni - do 2 lat od uzyskania dyplomu.

Podczas pięciu dni warsztatów uczestnicy będą mieli okazję dopracowywać swój pomysł pod okiem ekspertów z dziedzin m.in. zarządzania projektami, design thinkingu i autoprezentacji. Zwieńczeniem cyklu szkoleń będzie profesjonalna prezentacja pomysłów, spośród których jury wybierze najlepszy. Dla zwycięzcy przewidziany jest grant w wysokości 10 000 złotych na rozwój inicjatywy.

Na aplikacje czekamy do 8 czerwca 2018 roku. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrane 20 projektów.

Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji znaleźć można na stronie: www.bravecamp.pl i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1922343121163194/

Zachęcamy również do kontaktu mailowego z koordynatorem projektu: przemek.krawczyk@inkubator.uw.edu.pl