Aktualności

« Back

Ranking QS. Badanie reputacji uczelni wśród naukowców i pracodawców

Szanowna Pani / Szanowny Panie,

reputacja akademicka ma podstawowe znaczenie dla szkół wyższych. Zapraszamy do przyłączenia się do grona międzynarodowych ekspertów w temacie szkolnictwa wyższego i podzielenia się swoją opinią z QS na temat najlepszych uniwersytetów świata.

Aby zgłosić swoje zainteresowanie i otrzymać zaproszenie do udziału w QS Global Academic Survey 2021 uprzejmie proszę o zarejestrowanie się.

Rejestracja do ankiety

QSIU skontaktuje się z Panią / Panem w ciągu kilku miesięcy po dokonaniu rejestracji w celu bezpośredniego zaproszenia do udziału w corocznej ankiecie QS Global Academic Survey. Pani / Pan otrzyma maksymalnie trzy przypomnienia o ankiecie. Zaproszenie i przypomnienia będą pochodziły z adresu rankings@qs.com. Uprzejmie proszę o dodanie tego adresu do listy bezpiecznych nadawców i o sprawdzenie spamu.

QSIU nie skontaktuje się z Panią / Panem z jakiegokolwiek innego powodu bez dodatkowej lub oddzielnej zgody. QSIU nie skontaktuje się z Panią / Panem na potrzeby więcej niż dwóch edycji ankiety bez dodatkowej lub oddzielnej zgody.

Pani / Pana odpowiedzi zostaną połączone z odpowiedziami innych uczestników ankiety z całego świata, aby utworzyć wskaźniki reputacji akademickiej używane w rankingach QS World University Rankings.