Przedsiębiorca Roku UW

Konkurs „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego" jest skierowany do pracowników, studentów i absolwentów UW zaangażowanych w prowadzenie własnej firmy. W ten sposób Uniwersytet chce docenić tych wszystkich, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa. Udział w konkursie wiąże się bowiem z możliwością wypromowania firmy, pokazania jej w nowym środowisku, jak i nawiązania nowych kontaktów.

Konkurs podzielony jest na kilka kategorii.

• Master of Business – przedsiębiorstwo, które osiągnęło sukces i funkcjonuje na rynku więcej niż 4 lata.
  • Start-up Roku UW – wyłącznie dla start-upów, które zostały zgłoszone do rejestracji nie później niż 31 grudnia roku poprzedzającego edycję konkursu, w której firma bierze udział i działają nie dłużej niż 5 lat.
  • Innowacja / Innowator Roku – przedsiębiorcy oferujący innowacyjne produkty lub usługi lub stosujący nowoczesne, innowacyjne rozwiązania organizacyjne.
  • Przedsiębiorca społeczny – organizacja, która wspiera działania na rzecz społeczeństwa.

Zgłoszenia można nadsyłać do 1 marca 2021 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl.