OFERTY PRACY W INKUBATORZE UW

Dołącz do zespołu Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego!
Zespół Inkubatora UW rośnie i rozwija się wraz z jego ofertą. Jeśli chcesz dołączyć do aktywnego i zaangażowanego teamu oraz razem z nimi aktywnie wspierać społeczność uniwersytecką w realizacji pomysłów i projektów powstających w Inkubatorze UW, weź udział w rekrutacji na trzy stanowiska:

Poszukiwane są osoby proaktywne, entuzjastycznie nastawione do pracy z ludźmi, które chcą nieustannie rozwijać się i dla których nie ma rzeczy niemożliwych. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl

O Inkubatorze:

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego powstał, aby wspierać rozwój postaw oraz zachowań przedsiębiorczych w społeczności akademickiej, wspierać uczestników w realizacji pomysłów i przygotowywać ich do odważnego wchodzenia na rynek pracy – z poczuciem sprawczości i wartości własnego potencjału.
Działalność Inkubatora UW została tak skonfigurowana, by studenci mogli otrzymać pełne wsparcie na każdym z etapów powstawania i realizacji swoich pomysłów. Organizujemy bezpłatne warsztaty, spotkania z ekspertami, a także umożliwiamy weryfikowanie praktycznych pomysłów naukowych, technologicznych czy społecznych dzięki możliwości preinkubacji, czyli założenia własnej działalności gospodarczej pod skrzydłami spółki z o.o.
UWRC.

Inkubator UW działa w czterech lokalizacjach: dwie z nich znajdują się na uniwersyteckim kampusie na warszawskiej Ochocie, trzecia – w budynku Wydziału Neofilologii UW, w czwartej, zlokalizowanej w siedzibie Biblioteki UW, funkcjonują przestrzenie do pracy coworkingowej. Do dyspozycji studentów oddane są laboratoria – nowoczesna warsztatownia, pracownia elektroniczna oraz centrum projektowania i druku 3D. Są też trzy strefy coworkingowe, strefa biurowa dla uruchamianych przedsięwzięć biznesowych oraz różnej wielkości sale konferencyjne.