KONFERENCJA „DZIEŃ DOBRY BIZNES”

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) oraz Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają na konferencję „Dzień dobry Biznes". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 listopada, w godzinach 10:00-13:30 w sali D Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego (Kampus Główny UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

W programie:

• „Pierwsze kroki w biznesie" (spotkanie z Andrzejem Jeznachem, prezes firmy GERSO, która nosi miano „turkusowej organizacji" – firmy, która jest zarządzana demokratycznie, prawie bez szefa);
  • „Jak sfinansować swój biznes?" (prezentacje programów, pozwalających ubiegać się o fundusze w ramach projektów „Wsparcie w starcie", „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka", „Jeremie2");
  • „Czy kreatywności w biznesie można się nauczyć?" (warsztat kreatywności prowadzony przez Inkubator UW).

Zapraszamy studentów oraz absolwentów, którzy już prowadzą lub planują założyć działalność gospodarczą. Liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1174163866057638/.