Inauguracja Pracowni Fonetyki Stosowanej im. Marii Przybysz-Piwko

Szanowni Państwo!
Zapraszam na uroczystą inaugurację Pracowni Fonetyki Stosowanej im. Marii Przybysz-Piwko.
Spotkanie odbędzie się w środę 5 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 w Sali Kolumnowej w budynku przy ul. Karowej 20 (piętro 3).

WYKŁAD INAUGURACYJNY PT.

Charakterystyka fonetyczna polskich samogłosek nazalizowanych – analiza przestrzennego rozkładu pola akustycznego i częstotliwości formantowych

wygłoszą:

ANITA LORENC – Uniwersytet Warszawski
KATARZYNA KLESSA – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
DANIEL KRÓL – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie.

Uroczystą inaugurację Pracowni uświetni występ kwartetu smyczkowego Muscada String Quartet w składzie: ADA DOBROWOLSKA – skrzypce, PAWEŁ DĘBSKI – skrzypce, JAN CZYŻEWSKI – altówka i ANTONI MAJEWSKI – wiolonczela. Podczas występu usłyszymy utwory W.A. Mozarta.

W programie uroczystości przewidziano również zwiedzanie pomieszczeń Pracowni (sala 202A, piętro 2) oraz prezentację artykulografu elektromagnetycznego model AG 501 firmy Carstens.

Kierownik Pracowni Fonetyki Stosowanej
dr hab. Anita Lorenc