GoTTTräger – spotkanie z prof. Włodzimierzem Szturcem

Pracownia Historii Dramatu

dnia 6 marca 2017 r. o godz. 16:00

pragnie serdecznie zaprosić na spotkanie autorskie z prof. Włodzimierzem Szturcem

oraz czytanie performatywne dramatu

GoTTTräger

Prof. Włodzimierz Szturc – historyk teatru i dramatu, antropolog kulturowy. Aktualnie wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Jako dramaturg zadebiutował sztuką Magnifikat (1995) wystawioną w Teatrze Współczesnym w Szczecinie (na zdjęciu scena z premiery sztuki). Autor licznych publikacji, m. in. Ironia romantyczna. Pojecie, konteksty, granica oraz Teoria dramatu romantycznego w Europie XIX w.

Dramat GoTTTräger  wraz z Argumentum dzięki uprzejmości autora udostępniony został na stronie internetowej Pracowni Historii Dramatu. Czytanie w wykonaniu Patryka Michalaka, studenta Akademii Sztuk Teatralnych (PWST) w Krakowie.

Termin i miejsce: 6 marca 2017 r., Biblioteka ILP im. Wacława Borowego, Wydział Polonistyki UW, Krakowskie Przedmieście 26/28

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!