Akademia dyplomanta (blok I.) - WARSZTATY

Zapraszamy do udziału w pierwszym cyklu „Akademii dyplomanta (blok I.)".

Pierwsze warsztaty odbędą się w dniach 26, 27 i 29 marca w godzinach 15:00-20:00 oraz 28 marca w godzinach 14:00-19:00 na Kampusie Centralnym UW w budynku Samorządu Studentów UW, sala 100.

Zajęcia dedykowane są studentom UW:

• zainteresowanym rozwojem kompetencji potrzebnych w prowadzeniu aplikacyjnych prac dyplomowych lub mających podpisaną umowę trójstronną na aplikacyjną pracę dyplomową;
  • studiującym na kierunkach studiów prowadzonych na jednym z wydziałów współrealizujących projekt: "Artes Liberales"; Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii; Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych; Filozofii i Socjologii; Polonistyki; Psychologii;
  • którym do końca studiów pozostało nie więcej jak 4 semestry.
Udział mogą wziąć studenci I stopnia z 2 i 3 roku oraz z II stopnia z 1 i 2 roku.
Zapisy trwają do 22 marca do 20:00 - zgłoszenia przyjmujemy pod adresem innohuman@uw.edu.pl
Cały cykl trwa 4 dni.
Termin: 26,27,29 marca w godz. 15:00-20:00, 28 marca w godz. 14:00-19:00.

Aby zgłosić swój udział, wystarczy przesłać wiadomość na adres: innohuman@uw.edu.pl do 22 marca 2018 r. do 20:00.

Więcej informacji na temat formalności związanych z uczestnictwem w warsztatach na stronie warsztatów oraz w grafice załączonej do wiadomości.

Pozdrawiamy,

Zespół Projektu „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy"