Spotkania dla studentów zagranicznych

Welcome Point organizuje spotkania powitalne dla wszystkich studentów zagranicznych, którzy w roku akademickim 2020/2021 rozpoczną studia na Uniwersytecie Warszawskim. W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, wydarzenia będą odbywały się w całości online.

Planowane daty Welcome Days to 6 i 7 października br. (odpowiednio w j. polskim i angielskim). Podczas spotkań zaprezentowane zostaną najważniejsze informacje na temat Uniwersytetu, biur oraz możliwości, z których mogą skorzystać studenci.

Oprócz dni inauguracyjnych, planowane jest m.in. przeprowadzenie spotkań o prawach studenta, warsztaty z orientacji kulturowej oraz spotkania na temat legalizacji pobytu.

Daty pozostałych wydarzeń oraz szczegółowe informacje przekażemy na początku września.
Przypominamy również o możliwości aplikowania na kurs języka polskiego dla długoterminowych studentów zagranicznych.